TunesKit Apple Music Converter 2.0.9.17 Multilingual

TunesKit Apple Music Converter 2.0.9.17 Multilingual

Profesjonalny cracker DRM do usuwania DRM z plików Apple Music poprzez konwersję utworów muzycznych firmy DRM z M4P na utwory MP3 bez DRM, AAC, WAV, M4A, FLAC, M4B z wysoką jakością.


Proste rozwiązanie do łamania zabezpieczeń DRM ze strumieni Apple Music
Każda ścieżka muzyczna pobrana z katalogu strumieniowego Apple Music jest chroniona technologią DRM, co uniemożliwia przeniesienie ich na inne urządzenie do odtwarzania. Aby pomóc Ci zabić ochronę DRM ze strumieni Apple Music na dobre, wprowadzono TunesKit DRM Apple Music Converter. Dzięki temu inteligentnemu rozwiązaniu usuwania DRM dla Apple Music możesz łatwo złamać DRM z dowolnego utworu Apple Music i uzyskać dostęp do pobranych utworów nawet po anulowaniu subskrypcji Apple Music.

Bezstratnie konwertuj offline utwory Apple Music M4P na MP3, AAC, WAV itp.
Czy chcesz konwertować pliki offline Apple Music, a także stare utwory iTunes M4P chronione mechanizmem DRM do innych popularnych formatów audio? Nie ma problemu! TunesKit DRM Apple Music Converter for Windows umożliwia konwertowanie zamkniętych DRM utworów muzycznych, albumów, list odtwarzania z M4P na pliki MP3 bez DRM, AAC, WAV, FLAC, M4A, M4B itp. Z zachowaniem jakości CD.

Umieść swoją muzykę Apple na wszystkich popularnych urządzeniach multimedialnych
Ze względu na ograniczenie DRM, nie masz w rzeczywistości strumieni muzyki z Apple Music, ponieważ nie można przesyłać utworów offline na inne urządzenia, nagrywać ich na dysk lub używać ich w oddzielnych projektach wideo. Ale teraz, używając narzędzia TunesKit Apple Music DRM do usuwania blokady DRM, możesz swobodnie cieszyć się dowolną ścieżką muzyczną Apple na dowolnym odtwarzaczu multimedialnym, takim jak Samsung, LG, Motorola, Sony, Zune, iPod, iPhone itp.

Konwertuj DRM-ed Muzyka Apple utwory z prędkością 30X z zachowanymi znacznikami ID
Dzięki wbudowanemu innowacyjnemu przyspieszaczowi kodowania, TunesKit Apple Music Converter for Windows jest w stanie konwertować pliki muzyczne Apple zablokowane DRM na niezabezpieczone pliki MP3, AAC, WAV itp. Z prędkością 30X większą, zachowując identyfikatory i inne informacje, w tym grafikę , artysta, numer płyty, kompozytor, album, rok, numer utworu, gatunek itp.

UPLOAD :

✔ zawartość: Setup (💊 Block Firewall!! i wpisz serial z pliku .txt)
✔ System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8 i 10.
✔ wersje językowe: Multilingual
• wielkość całości: 15.69 MB
• rodzaj kompresji: .7z

✰ Strona ProducentaAby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry