» » Multimedia

FLAC To MP3 5.4 + PORTABLE

FLAC To MP3 5.4 + PORTABLE

FLAC To MP3 5.4 + PORTABLE

FLAC To MP3
to aplikacja konwertera dźwięku zaprojektowana do szybkiego konwertowania formatu FLAC na MP3, WMA, M4A, AAC, WAV i inne formaty audio na platformach Windows i Mac OS X. Dzięki FLAC To MP3 Converter będziesz w stanie konwertować piosenki FLAC do formatu MP3 w zaledwie kilka kliknięć. Ponadto konwerter ma tryb wsadowy, aby konwertować dziesiątki plików FLAC na MP3 i inny format muzyczny jednocześnie.

Artykuł był edytowany przez: Kaza - Dzisiaj, 10:24
Powód: Reupload

Czytaj więcej

Boom 3D 1.2.0 (x64)

Boom 3D 1.2.0 (x64)

Innowacyjna technologia dźwięku 3D firmy Boom pozwala całkowicie przekształcić zmysły podczas słuchania muzyki lub oglądania filmów. Konwencjonalne systemy stereo mają ograniczoną separację lewego i prawego źródła dźwięku, dlatego obraz dźwiękowy jest mniej realistyczny. Boom z unikalnym algorytmem sceny dźwiękowej wydobywa komponenty dźwiękowe ze ścieżki stereo i dodaje niesamowite efekty przestrzenne, tworząc wirtualne źródła dźwięku, aby dźwięk był magiczny i niewiarygodnie realistyczny.

Artykuł był edytowany przez: first person - Dzisiaj, 08:37
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

Audials One 2021.0.120.0

Audials One 2021.0.120.0

Audials One to zaawansowany multimedialny kombajn, przeznaczony do wyszukiwania, nagrywania, konwertowania oraz pobierania muzyki i filmów z Internetu. Przy użyciu tego wielofunkcyjnego oprogramowania możemy w łatwy i szybki sposób przechwytywać strumienie audio i wideo, zgrywać zawartość z płyt DVD oraz konwertować pobrane materiały do innych formatów multimedialnych.

Artykuł był edytowany przez: first person - 24-11-2020, 14:37
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

MAGIX SOUND FORGE Pro 14.0.0.130 (x86/x64)

MAGIX SOUND FORGE Pro 14.0.0.130 (x86/x64)

Legendarne oprogramowanie SOUND FORGE Pro już od ponad 25 lat stanowi wyznacznik wszystkich czynności związanych z profesjonalnym nagrywaniem, edycją i przetwarzaniem plików audio na najwyższym poziomie. Najnowsza wersja nawiązuje do tej tradycji i przekonuje lepszymi udogodnieniami dla użytkownika, większą wydajnością, stabilnością i szybkością w profesjonalnej produkcji audio. Nieustannie ulepszany 64-bitowy silnik audio wykonuje wszystkie zadania od edycji poprzez restaurację i mastering z maksymalną precyzją.
Czytaj więcej

Icecream Ebook Reader Pro 5.24 Multilingual [PL]

Icecream Ebook Reader Pro 5.24 Multilingual [PL]

Icecream Ebook Reader Pro 5.24 Multilingual [PL]

Icecream Ebook Reader
to wygodny komputerowy czytnik książek elektronicznych (e-booków), które mogą być zapisane w jednym z najpopularniejszych formatów: EPUB, MOBI, FB2 lub PDF. Program jest bardzo prosty w obsłudze, a kilka dostępnych udogodnień wyświetlania pozwala dostosować sposób prezentacji treści naszych książek do preferencji czytelnika. Przydatna okaże się także opcja zmiany tła czytanej treści, co znacznie ułatwi czytanie w nocy, ponieważ wykorzystanie trybu z ciemnym tłem zmniejszy jaskrawość ekranu, a w efekcie zmęczenie oczu.
Czytaj więcej

Roxio Easy VHS to DVD 3 Plus 3.0.1.36

Roxio Easy VHS to DVD 3 Plus 3.0.1.36

Zachowaj cenne domowe filmy w najlepszym stanie, konwertując je z VHS na DVD w zaledwie trzech krokach z Roxio Easy VHS na DVD 3 Plus. To nie tylko konwerter VHS na DVD, program zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do czyszczenia i ulepszania starego wideo. Udostępnij swoje filmy na telefonach, tabletach i ulubionych serwisach społecznościowych.

Artykuł był edytowany przez: first person - 19-11-2020, 14:35
Powód: reupload

Czytaj więcej
strzałka do góry