Figaro K. A. - Rozchwiani 02. Zranione uczucia [Audiobook PL]Figaro K. A. - Rozchwiani 02. Zranione uczucia  [Audiobook PL]

Lektor: Iwona Milerska

Rozmiar: 446 MB
Czas: 08:02:51 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Igor nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.
Czytaj więcej

Spadło Krzysztof - Frantz [Audiobook PL]Spadło Krzysztof - Frantz  [Audiobook PL]

Lektor: Leszek Wojtaszak

Rozmiar: 976 MB
Czas: 11:51:04 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

- Jestem zdziwiony, że ktoś o nich pamięta – odezwał się po chwili gospodarz i mówiąc pogodnym głosem, ciągnął dalej: - Nie miałem okazji poznać osobiście członków owej formacji, ale tak jak większość legionistów, którzy walczyli w Afryce na frontach II wojny światowej, słyszałem o ich brawurowych wyczynach.
Czytaj więcej

Domagalski Dariusz - Piraci północy 01. Bractwo [Audiobook PL]Domagalski Dariusz - Piraci północy 01. Bractwo [Audiobook PL]

Lektor: Wojciech Masiak

Rozmiar: 202 MB
Czas: 07:22:05 h
Bitrate: 64 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Rozpoczyna się gra o Bałtyk i Morze Północne.
Rok 1389. Hanza niepodzielnie rządzi na Morzu Bałtyckim. Wyładowane towarami pękate kogi niemieckich kupców stanowią łakomy kąsek dla morskich rozbójników. W całym regionie wrze. Wojska duńskiej królowej Małgorzaty podbiły już niemal całą Szwecję.
Czytaj więcej

Leociak Jacek - Biografie ulic. O żydowskich ulicach Warszawy od narodzin po Zagładę [Audiobook PL]
Leociak Jacek - Biografie ulic. O żydowskich ulicach Warszawy od narodzin po Zagładę  [Audiobook PL]

Lektor: autor i inni

Rozmiar: 2,27 MB
Czas: 28:17:15 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Dwanaście warszawskich ulic, tętniących życiem, niegdyś miejsce pracy i zamieszkania warszawskich Żydów, których kultura i obyczaje nadawały tej części miasta swoisty, odrębny charakter. To właśnie bohaterowie najnowszej książki prof. Jacka Leociaka Biografie ulic.


Czytaj więcej

Pierumow Nik - Pierścień Mroku 02. Czarna włócznia [Audiobook PL]Pierumow Nik - Pierścień Mroku 02. Czarna włócznia [Audiobook PL]

Lektor: Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Rozmiar: 652 MB
Czas: 25:39:42 h
Bitrate: 56 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Przez trzy wieki od zakończenia Wojny o Pierścień twierdza Nieprzyjaciela leżała w gruzach, a pokój i dobrobyt zagościły na stałe w krajach Zachodu. Ostatni magowie i potężni władcy, uśpieni spokojem, zlekceważyli zapowiedzi nadciągającego nieszczęścia. Podejrzani włóczędzy pojawili się w zajazdach Shire, a ostrze elfów jarzyło się w dłoni hobbita Folka niespokojnym, błękitnym płomieniem.
Czytaj więcej

Błażejowski Aleksander - Czerwony Błazen [Audiobook PL]Błażejowski Aleksander - Czerwony Błazen [Audiobook PL]

Lektor: Mako-new

Rozmiar: 258 MB
Czas: 04:32:57 h
Bitrate: 128 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

Pierwsza publikacja z serii Kryminały przedwojennej Warszawy. Książki te to autentyczne, napisane przed wojną powieści kryminalne, wznawiane po latach. Pierwszą z nich jest "Czerwony Błazen" Aleksandra Błażejowskiego, uznawany za najstarszy polski kryminał (napisany w 1925 roku). Jeszcze przed wojną wydany był trzy razy oraz sfilmowany w reżyserii Henryka Szaro z udziałem gwiazd polskiego kina, m.in. Eugeniusza Bodo i Nory Ney. Po wojnie "Czerwony Błazen" trafił na listę książek zakazanych, a o Błażejowskim zupełnie zapomniano – autor został zamordowany przez NKWD w 1940 roku.
Czytaj więcej
strzałka do góry