» » x264 / h264

Piękna i bestie / Beauty and the Dogs / Aala kaf ifrit (2017) PL.DVDRip.x264-KiT / Lektor PL

Piękna i bestie / Beauty and the Dogs / Aala kaf ifrit (2017) PL.DVDRip.x264-KiT / Lektor PL

Reżyseria: Khaled Walid Barsaoui, Kaouther Ben Hania
Scenariusz: Kaouther Ben Hania
Gatunek: Kryminał, Dramat
Produkcja: Francja, Norwegia, Szwajcaria, Szwecja, Tunezja, Liban, Katar
Premiera: 6 kwietnia 2018 (Polska) 19 maja 2017 (świat)

Podczas studenckiej imprezy, Mariam, młoda Tunezyjka, spotyka tajemniczego Youssefa, z którym decyduje się opuścić lokal. Rozpoczyna się długa noc, podczas której Mariam będzie musiała walczyć o swoją godność. Tylko jak uzyskać sprawiedliwość, gdy prawo jest po stronie prześladowców?
Czytaj więcej

Pan i pani Adelman / Mr Mme Adelman (2017) PL.480p.BRRip.x264-Lcs / Lektor PL


Pan i pani Adelman / Mr  Mme Adelman (2017) PL.480p.BRRip.x264-Lcs / Lektor PL

Reżyseria: Nicolas Bedos
Scenariusz: Nicolas Bedos, Doria Tillier
Gatunek: Dramat
Produkcja: Belgia, Francja
Premiera: 8 marca 2017 (świat)Sarah zakochuje się w zdolnym pisarzu, Victorze (Nicolas Bedos). Jego tradycyjna, a przy tym dobrze sytuowana rodzina nie akceptuje życiowych wyborów mężczyzny i nieoczekiwanie odcina go od dopływu gotówki. Mimo to Sarah i jej wybranek są gotowi za wszelką cenę walczyć o swoją miłość i niezależność. Przez następnych 45 lat stawiają czoła kolejnym przeciwnościom losu.
Czytaj więcej

Twój Simon / Love, Simon (2018) PL.BDRip.x264-LPT / Lektor PL


Twój Simon / Love, Simon (2018) PL.BDRip.x264-LPT / Lektor PL


Reżyseria: Greg Berlanti
Scenariusz: Elizabeth Berger, Isaac Aptaker
Gatunek: Komedia, Dramat, Romans
Produkcja: USA
Premiera: 15 czerwca 2018 (Polska) 27 lutego 2018 (świat)Ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli "Simon oraz inni homo sapiens", zabawna i wzruszająca opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszym uczuciu. Każdy zasługuje na wielką miłość. Historia siedemnastoletniego Simona Spiera jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Simon jest bowiem gejem, ale nie powiedział o tym jeszcze nikomu ze swego otoczenia, ani rodzicom, ani przyjaciołom. Nie wie także, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Rozwiązanie tej niezwykłej sytuacji obfitować będzie w wydarzenia zarówno komiczne, jak i przerażające, które na zawsze zmienią życie tytułowego bohatera.
Czytaj więcej

Zatrzymany / La colle (2017) PL.480p.WEB-DL.x264-Lcs / Lektor PL


Zatrzymany / La colle (2017) PL.480p.WEB-DL.x264-Lcs / Lektor PL


Reżyseria: Alexandre Castagnetti
Scenariusz: Christophe Turpin
Gatunek: Komedia
Produkcja: Belgia
Premiera: 19 lipca 2017 (świat)


Pewnego dnia spełnia się marzenie Benjamina (Arthur Mazet). Leila (Karidja Toure) - dziewczyna, która mu się podoba - postanawia usiąść z nim w ławce, ponieważ jako jedyny ma książkę do matematyki. Jakiś czas później nastolatek odkrywa, że znalazł się w pętli czasowej. Kiedy bowiem wraca z łazienki, cała sytuacja powtarza się i obiekt westchnień znów siada obok. Teraz chłopak musi wydostać się z pułapki, a jednocześnie nie speszyć ukochanej.
Czytaj więcej

Nauczyciel / Les grands esprits (2017) PL.480p.WEB-DL.x264-Lcs / Lektor PL


Nauczyciel / Les grands esprits (2017) PL.480p.WEB-DL.x264-Lcs / Lektor PL


Reżyseria: Olivier Ayache-Vidal
Scenariusz: Olivier Ayache-Vidal
Gatunek: Dramat, Komedia
Produkcja: FrancjaFrançois Foucault (Denis Podalydes) od wielu lat zajmuje się nauczaniem literatury. Mężczyzna pracuje w jednej z najlepszych szkół w całej Francji. Za sprawą przypadkowej uwagi, którą poczynił na przyjęciu, François zmuszony jest przyjąć posadę w placówce dydaktycznej na paryskich przedmieściach. Szybko uświadamia sobie, że jego dotychczasowe metody dydaktyczne nie sprawdzają się w przypadku niezmotywowanych uczniów z nizin społecznych. Nauczyciel musi odnaleźć się w nowej sytuacji i dostosować do rzeczywistości, w której zdobywanie wiedzy nie jest priorytetem jego uczniów.
Czytaj więcej
strzałka do góry