The Bourne (2002-2016) COLLECTiON.MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA / LEKTOR i NAPISY PL

The Bourne (2002-2016)
COLLECTiON.MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


LEKTOR i NAPISY PL

The Bourne (2002-2016) COLLECTiON.MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA / LEKTOR i NAPISY PL

Tożsamość Bourne'a / The Bourne Identity (2002)
MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


OPIS:

Nowa Ekranizacja kultowej powieści Roberta Ludluma. Jason Bourne (Matt Damon) zostaje wyłowiony z morza. Po przebudzeniu nie pamięta kim jest i co się stało. Z czasem zaczyna odkrywać w sobie różne zdolności, o których nie zdawał sobie nawet sprawy. Wkrótce staje się zwierzyną, która, aby mogła przeżyć musi się najpierw dowiedzieć kim jest i z kim mu przyszło walczyć.

DANE TECHNICZNE:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Krucjata Bourne'a / The Bourne Supremacy (2004)
MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


OPIS:

Druga, po "Tożsamości Bourne'a", część przygód superagenta, który w wyniku wypadku stracił pamięć. Tym razem ktoś podszywa się pod Jasona i morduje ludzi. Nastaje także na życie jego i Marie. Dziewczyna zostaje zamordowana, a Bourne uświadamia sobie, że znalazł się w ogromnym niebezpieczeństwie. Jedyną szansą na przetrwanie jest rozwiązanie tej intrygi. Rasowe kino akcji: mnóstwo pościgów, eksplozji i strzelanin.

DANE TECHNICZNE:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Ultimatum Bourne'a / The Bourne Ultimatum (2007)
MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


OPIS:

Kontynuacja losów Jasona Bourne'a - byłego tajnego agenta CIA. Okazuje się, że program Treadstone został zmodyfikowany i przemianowany na Black Briar, podlegający amerykańskiemu Ministerstwu Obrony. Agencja odcięła się od swojej niechlubnej przeszłości, jednak wciąż obawia się zagrożenia ze strony Bourne'a, postanawia więc go zlikwidować. Tymczasem Bourne'a prześladują niejasne wspomnienia z jego przeszłości sprzed zaniku pamięci. Ucieczka przed poprzednim życiem okazuje się być niemożliwa, dlatego Bourne postanawia wrócić do początku i dowiedzieć, kto i po co go stworzył. Podróżując przez Moskwę, Berlin, Londyn, Madryt, dotrze w końcu tam, gdzie wszystko się zaczęło i musi się skończyć - do Nowego Jorku.

DANE TECHNICZNE:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Dziedzictwo Bourne'a / The Bourne Legacy (2012)
MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


OPIS:

Aaron Cross jest jednym z sześciu agentów działających w ramach programu Outcome. Inaczej niż w przypadku Treadstone, agenci Outcome zostali wyszkoleni na potrzeby Departamentu Obrony. Pułkownik Byer jest człowiekiem, który stworzył oba programy i walczył o ich utrzymanie. Kiedy okazuje się, że świat Byera został zagrożony, pułkownik musi poświęcić Outcome.

DANE TECHNICZNE:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!Jason Bourne (2016)
MULTi.1080p.BluRay.x264.DTS-DENDA


OPIS:

Znając już własną tożsamość, Jason Bourne spróbuje odkryć swoją przeszłość.

DANE TECHNICZNE:

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
strzałka do góry