Strona Główna » TABELKA KAR

TABELKA KAR

UWAGA ! Osoba wstawiająca ma obowiązek dopilnować żeby artykuł posiadał widoczne zdjęcia i nie tylko po wstawianiu !
Wszystkie newsy z brakującymi fotkami będą natychmiast cofane do poczekalni a upolader ma obowiązek w ciągu 3 dni uzupełnić braki i opublikować newsa nawet z aktualną datą w przeciwnym razie artykuł zostanie usunięty !

Krótki artykuł, ta część która wyświetlana jest na stronie głównej jest typowo informacyjna i proszę nie zamykać opisu w [quote] ponieważ używamy tego w rozwinięciu newsa do Danych Technicznych czy też Zawartości Uploadu. Newsy źle wstawione zostaną  cofnięte z publikacji do poprawienia a wielokrotne powtarzanie się takich artykułów zakończy się ich usunięciem lub 3 dniowym BANEM.
NEWS z filmem powinien posiadać informację: reżyseria, scenariusz, gatunek, produkcja i premiera
✔ Na pierwszej stronie nie dodajemy zbędnych zdjęć typu nagroda lub używane hostingi do plików i nie rozciągamy newsa (skracamy opisy filmów czy też programów )
Artykuł nie powinien zawierać koloru czerwonego ponieważ zarezerwowany jest do celów administracyjnych !
NEWS z Tapetami lub Grafiką powinien posiadać przyjemną dla oka prezentację na pierwszej stronie ( co najmniej 6 miniaturki a jak nie wstawiamy screenu w rozwinięciu art. to 8 szt. ) o wymiarze nie przekraczającym 500x1100 piksel a na drugiej stronie screen zawartości co najmniej 8 miniaturek w jednej fotce o maksymalnych wymiarach 580x1200 piksel.

Dubel na stronie:


Taki sam news możemy wstawić najlepiej po upływie 24 godz. ale nigdy na tej samej stronie tzn. zachować odstęp 10 art.
Kategoria Tapety na PULPIT -  Po upływie tygodnia możemy wstawić już taki sam news !
✴ Częste dublowanie to ostrzeżenie.
✴ Nagminne dublowanie BAN od 3 dni w górę  a uzależnione to jest od przyczyn.
✴ W razie powtarzania się dalej dublowania, obniżenie rangi włącznie do użytkownika.
✴ Autor newsa dubla ma godzinę na usunięcie artykułu bez konsekwencji.

DUBEL nie zgłoszony w ciągu 12 godz. uważamy za przedawniony i nie będziemy ich usuwać bo to nie ma sensu.

Obca reklama na stronie.


Obowiązuje całkowity zakaz reklamowania na stronie, w okładce artykułu, pliku, cracku oraz komentarzach i czacie


dotyczy też reklamy hostingów a zwłaszcza ich, chyba że one zaczną reklamować naszą stronę !

UWAGA !

Pojawiły się ostatnio filmy zawierające reklamy. Uprzejmie prosimy o nie wstawianie takich linków bo news zostanie automatycznie skasowany a uporczywe zamieszczanie zostanie nagrodzone BANEM

✔ Obca reklama na stronie fileland.pl to tygodniowy  BAN a następne nie wytłumaczone przewinienie to usunięcie konta dożywotnio.
✔ Zakaz zakładania kilku kont na stronie fileland.pl. Dublowane konta zostaną natychmiast usunięte wraz z kontem właściciela.

Wymiary zdjęcia w newsie


Prawidłowe wymiary to:

500 x 750

- Krótki Artykuł

580 x do 1200

  Pełny Artykuł - strona druga ( zdjęcie SCREEN )

Podane wymiary są wymiarami maksymalnymi a wstawiony obrazek może mieć mniejsze wymiary oby był czytelny i widoczny.☛ Jedno wstawienie fotki w newsie ze złymi wymiarami ( nie celowe ) to informacja dla wstawiającego i natychmiastowe poprawienie jej przez autora artykułu.
☛ Nagminne wstawianie foto ze złymi wymiarami to ostrzeżenie a w razie powtarzających dalej się naruszeń regulaminu użytkownik będzie ponosił konsekwencje aż do obniżenia rangi.
☛ Całkowity zakaz podbijanie artykułu na czołowe miejsce  bez wyraźnej przyczyny i nie poinformowaniu o tym Moderatora. ( nie dotyczy seriali, gdzie dodawane są odcinki )
☛ W artykule należy zaznaczyć : Wyświetl tą informację w artykule  i wypełnić pole Powód edycji.

Nagminne naruszanie tego punktu będzie groziło BANEM na 3 dni. Powtarzające się dalej łamanie  punktu karą do obniżenia rangi włącznie.

strzałka do góry