Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2019 v8.3.0.10 [Wersja Zarejestrowana]

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2019 v8.3.0.10 [Wersja Zarejestrowana]

Adobe Photoshop Lightroom jest programem adresowanym do profesjonalnych fotografów, pozwalającym na łatwe importowanie zdjęć z kamer cyfrowych, edycję, selekcjonowanie i szybkie tworzenie przejrzystych zestawień katalogów zawierających setki, a nawet tysiące zdjęć.Interfejs jest w pełni konfigurowalny i pozwala na dużą swobodę w zmianach ustawień, dzięki czemu praca ze zdjęciami może stać się jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza. Dzięki Adobe Lightroom fotograf jest w stanie porównywać fotografie korzystając ze zbliżeń, co często jest przydatne w porównywaniu detali, a w profesjonalnej fotografii jest wręcz codziennością. Prócz tego aplikacja pozwoli na "dostrojenie" zdjęć z zachowaniem wysokiej jakości bez utraty jakże ważnych szczegółów.

Adobe Lightroom jest zoptymalizowaną aplikacją bez wygórowanych wymagań, co pozwoli na jej wykorzystanie w systemach przenośnych, coraz częściej towarzyszących profesjonalnym fotografom w podróżach.

Nowości i zmiany w wersji Lightroom
Na liście nowych możliwości programu Lightroom znalazło się składanie zdjęć HDR i panoram bez przechodzenia do Photoshopa. Funkcja ta pozwala na uzyskanie obrazów o wyrównanym oświetleniu i wyglądających naturalnie bardzo szybko i bez zbędnych czynności, a efektami można dalej manipulować w Lightroomie. Program jest w stanie także rozpoznawać twarze na zdjęciach, daje ogromne możliwości edycji i pozwala przeglądać bibliotekę zdjęć na smartfonie.

Kolejną nowością jest możliwość znajdowania twarzy osób na zdjęciach i ich łatwa identyfikacja. Ciekawostką jest to, że Lightroom nie wymaga wcześniejszej analizy zdjęć i mozolnego dodawania metadanych do każdego pliku – można po prostu zaznaczyć osobę na zdjęciu i program postara się odnaleźć jej twarz na innych fotografiach w bibliotece, gdy będziemy je przeglądać.

Ciekawie wyglądają nowe możliwości nakładania masek dla efektów. Maski radialne i gradientowe można teraz łączyć z maskami namalowanymi ręcznie. W ten sposób można dodawać lub odejmować fragmenty z elips bądź łagodnych przejść, co daje bardziej precyzyjne sterowanie efektami, a przede wszystkim oszczędza cenny czas każdego fotografa.

Sporo zmieniło się także w aplikacjach mobilnych, które towarzyszą desktopowemu Lightroomowi. W Lightroomie na urządzeniach z jabłkiem pojawiły się nowe narzędzia do kadrowania, a także możliwość przenoszenia zdjęć z Lightrooma do Adobe Voice i Slate, gdzie można zrobić film animowany lub wykorzystać zdjęcia w opowieści. Wersja dla Androida zaś została przystosowana do pracy na Androidzie 5, gdzie poradzi sobie z obsługą cyfrowych negatywów, a także większych ekranów i dostępu do zewnętrznej karty pamięci.

Link: Nowości w tej wersji


Zawartość uploadu:
» Setup (Zarejestrowany - czytamy Read.txt)
» Wymagania systemowe:- Processor: Intel® or AMD processor with 64-bit support*; 2 GHz or faster processor
- Operating system: Microsoft Windows 7 with Service Pack 1 (64-bit) or Windows 10**
- RAM: 4 GB of RAM (12 GB recommended)
- Hard disk space: 2 GB of available hard-disk space for program installation.
- Monitor resolution: 1024 x 768 display
» Wymagania dotyczące przyspieszenia procesora graficznego:
- AMD: Radeon GPU with DirectX 12 or OpenGL 3.3 support.
- Intel: Skylake or newer GPU with DirectX 12 support.
- NVIDIA: GPU with DirectX 12 or OpenGL 3.3 support.
- OpenGL 3.3 and DirectX 10-capable video adapter for GPU-related functionality.
- 1 GB Video RAM (VRAM). 2 GB of dedicated VRAM (4 GB recommended) for large, high-resolution monitors, such as 4K- and 5K-resolution monitors.
» wersje językowe: Multilingual | Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Nederlands, Português (Brasil), Svenska, 日本語, 简体中文, 繁體中文, 한국어

Link: Home pageRozmiar: 1.18 GB ➤ rodzaj kompresji: .7-zip

Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry