» » Inne & Aktywatory

WYSIWYG Web Builder 16.0.3

WYSIWYG Web Builder 16.0.3

WYSIWYG Web Builder to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia i edycji stron internetowych. W aplikacji zastosowano specjalną technologię WYSIWYG, umożliwiająca projektowanie zaawansowanych stron bez znajomości języków programowania. W dodatku obsługuje nowoczesną metodę „przeciągnij i upuść”, która znacznie usprawnia i przyśpiesza wykonywanie różnych czynności w programie.
Czytaj więcej

Universal Viewer Pro 6.7.7.0 MUTLI-PL + Portable

Universal Viewer Pro 6.7.7.0 MUTLI-PL + Portable

Program Universal Viewer Pro umożliwia przeglądanie niemal dowolnego formatu - od tekstu, poprzez kod szesnastkowy, multimedia, pliki MS Office, a skończywszy na plikach obsługiwanych przez wtyczki do Total Commander. Program obsługuje pliki typu Text, Binary, Hex, Unicode, RTF/UTF-8, popularne formaty graficzne: BMP JPG ICO GIF PNG WMF TGA TIFF oraz te obsługiwane przez IrfanView, wszystkie typy Windows Media (np.. WMA, WMV), formaty MS Office i IE (HTML, XML, DOC, XLS) i wiele innych.

Artykuł był edytowany przez: first person - 2-10-2020, 19:53
Powód: nowa wersja

Czytaj więcej

Acronis Cyber Backup 12.5.16363 MULTI-PL [BootCD]

Acronis Cyber Backup 12.5.16363 MULTI-PL [BootCD]

Acronis Cyber Backup to najłatwiejsze, najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze na świecie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych. Dzięki niemu możesz chronić wszystko na swoich komputerach z systemem Windows przed zagrożeniami związanymi z danymi, w tym awariami sprzętu i oprogramowania, przypadkowymi usunięciami i cyberatakami. Wystarczy kilka kliknięć, aby chronić swoje dane.
Czytaj więcej
strzałka do góry