Michalak Katarzyna - Seria Mazurska - 01 - Gwiazdka z nieba [Audiobook PL]


Michalak Katarzyna - Seria Mazurska - 01 - Gwiazdka z nieba [Audiobook PL]

Michalak Katarzyna - Seria Mazurska - 01 - Gwiazdka z nieba [Audiobook PL]

Lektor: Bartosz Głogowski

Rozmiar: 504 MB
Czas: 7:20 h
Bitrate: 160 kbps
Format: MP3
Kompresja: rar

Opis:

W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii.
Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem wydarza się cud.

Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel chciał należeć do tych drugich.
W przeszłości uległ poważnemu wypadkowi, potem umarła jego ukochana mama, a teraz stracił jeszcze dach nad głową. Nie miał nic, ale zyskał wolność i mógł ruszyć w nieznane.

Senna – zagubiona wśród lasów wioska na Mazurach – miała być tylko krótkim przystankiem w jego podróży. Zatrzymał się w małej, opuszczonej chacie nad brzegiem jeziora. Miejscowa legenda głosiła, że ktokolwiek w niej zamieszka, straci to, co kocha. Ale co może grozić komuś, kto stracił już wszystko?

Czy los nie mógłby w końcu nagrodzić dobrego serca i szlachetnej duszy?


„Gwiazdka z nieba” to pierwsza część SERII MAZURSKIEJ Katarzyny Michalak.

Katarzyna Michalak, autorka ponad trzydziestu bestsellerów, zabiera nas tam, gdzie spełniają się marzenia. Jej powieści, których łączny nakład przekroczył milion egzemplarzy, skradły serca Czytelniczek w Polsce i za granicą. Autorka, choć zajęła pierwsze miejsce w rankingu najpopularniejszych pisarzy 2015 roku, nie spoczęła na laurach i wraz z uznanym producentem pracuje obecnie nad ekranizacją swoich powieści.Aby zobaczyć ukryty tekst, musisz być zalogowany. Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się!


strzałka do góry